Terapie těla pohybem

Trenérka 

MŮJ PŘÍBĚH

Od tenisu ke kondičnímu tréninku

Od malička jsem se profesionálně věnovala tenisu. Bohužel život nám do cesty staví různé překážky a mě potkalo zranění. Kvůli němu jsem se musela profesionální tenisové dráhy vzdát, ale svůj milovaný sport jsem neopustila. Začala jsem trénovat. Mezi mé klienty patřili amatéři i závodní hráči, děti i dospělí.


Ve své praxi jsem se více zaměřila na kondiční přípravu. S nově nabytou energií jsem se pustila do různých seminářů a kurzů, ve kterých jsem se vzdělávala v oblasti:
• posilování vlastní vahou,
• cvičení na balančních podložkách,
• stabilizačního cvičení
• a koordinačního cvičení.

Kurzy mé sebevzdělávání ale neskončilo. Byl to pro mě teprve začátek. Tato oblast se mi natolik zalíbila, že jsem začala studovat vysokou školu v oboru kondiční specialista.

Má cesta ke správné výživě

Jelikož jde cvičení ruku v ruce s výživou a chtěla jsem svým klientům poskytnout více informací i z oblasti výživového poradenství, hledala jsem cestu, jak pochopit i tohle odvětví. Dostala jsem doporučení na Petru Hartovou, která mě naučila stravovacím návykům a díky které jsem do hloubky pochopila svoje tělo. Zjistila jsem, co mé tělo potřebuje, jak reaguje, jak celé funguje.

Petra mi nabídla společný trénink, který se stal začátkem naší vzájemné spolupráce. S Petrou se věnujeme klientům, kteří potřebují pomoci s váhou, se zdravotními problémy i s nedostatkem energie. Při cvičení využíváme prostor fitness centra, tělocvičny nebo cvičíme na čerstvém vzduchu. Ne všem je však tohle prostředí příjemné. Proto jsem svou nabídku rozšířila o domácí cvičení s vlastní vahou a s běžně dostupnými pomůckami.

Nejvíc mě baví ta jinakost, originalita každého klienta. Společně hledáme cestu, aby byl jeho/její život kvalitnější a když se nám to společnými silami podaří, je to pro mě ta největší odměna.

SPOJTE SE S NÁMI

VAŠE SPOKOJENOST VE SPOJENÍ SE VZÁJEMNOU DŮVĚROU JSOU NAŠÍ HLAVNÍ ODMĚNOU.
Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram