KVANTOVÁ TERAPIE

Hubnete, přibíráte, hubnete, přibíráte… Točíte se v kruhu a nevíte, jak z něho ven? Lidé přikládají velmi malou váhu emocím a psychice. Přitom přibírání, shazování, nesprávné návyky – to vše je otázka právě emočních výkyvů a bloků. Pokud poznáte a uspokojíte své duševní potřeby, uzdravíte i své tělo. Dosáhněte harmonie pomocí kvantové terapie, se kterou má Petra osobní dlouholeté zkušenosti.
Kvantová terapie mění váš svět k lepšímu. Uvědomte si, že

VY jste tvůrcem svého života.

Jen VY formujete své okolí a své sny můžete proměnit ve skutečnost.

Vytvořte si svou vlastní (s)novou realitu.
Petra Hartová

Jak kvantová terapie funguje

Kvantová terapie pracuje s myšlenkou, že všechno kolem nás je energie. Je to léčebná metoda, jejímž hlavním pilířem je uvědomění. Pomocí vlastních myšlenek tak můžete dosáhnout takřka čehokoliv. Zjednodušeně řečeno jde o pozitivní přístup k životu.

Kvantová terapie na vlastní kůži

Touto léčebnou metodou se už několik let zabývá PETRA. Je její přirozenou součástí v podstatě od malička:

„Když jsem v krizovém období hledala cestu, jak zkvalitnit svůj život, narazila jsem na kvantovou terapii. V průběhu studia jsem zjistila, že vlastně kvantuji od mala. Vždy jsem se věnovala tomu, co mě bavilo a naplňovalo. A díky tomu jsem byla i úspěšná. Ať už šlo o sport nebo o cokoliv jiného.
Přesto se se mnou život nemazlil. Když jsem se před čtyřicítkou rozhodla z důvodu nezájmu manžela řešit náš vztah k ukončení manželství a navíc manželovo nepoctivé podnikání a má hloupá naivita a důvěra nás a děti připravily o veškerý společný majetek, vrhla jsem se na poznání sebe sama, své duše. Díky sebepoznávání jsem přišla na chybné rodinné vzorce chování, které mě v životě zavedly tam, kde jsem nechtěla být. V tomto období životní krize jsem poznala, kdo vlastně jsem, co od života chci a že si musím lépe nastavit své hranice. A to i díky kvantování. Přenastavila jsem svá chybná přesvědčení a programy, zbavila se iluzí a prostě a jednoduše začala žít úplně nový život. Poté, co jsem sama sebe srovnala do rovnováhy, do mého života vstoupil nový partner, noví klienti i Karolina Vlachová.“

Chci znát celý Petřin příběh

Kvantová terapie v praxi

Kvantová terapie vyžaduje, stejně jako cvičení, pravidelný trénink. Cvičení totiž dělá mistra. Pokud se do této metody se mnou pustíte, přenastavíme spolu vaše vnitřní nastavení a přeprogramujeme vaše myšlenky tak, abyste se nebáli žít život podle svých představ.

Jak sezení probíhají:
• Pracuji na tzv. alfa vlnách, kdy vás vrátím do minulosti, kde se nejčastěji tvoří emoční bloky.
• Bloky uvolníme skrze vaši vlastní energii na základě terapeutického vedení nebo rozhovoru.
• Tuto metodu vás můžu naučit. Jako podpůrné prostředky používám různé afirmace, meditace či nahrávky.
• Nedílnou součástí této léčebné metody je určitá spiritualita, přijetí vyšší moci.


Upevněte víru v sebe sama a pociťte svou vnitřní sílu. Budete překvapeni, kolik síly v sobě máte.
Chci změnu

Napište mi

VAŠE SPOKOJENOST VE SPOJENÍ SE VZÁJEMNOU DŮVĚROU JSOU MOJÍ HLAVNÍ ODMĚNOU.
Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram