10. 8. 2022

POSTUPNÝ NÁVRAT K PŘIROZENOSTI…

POSTUPNÝ NÁVRAT K PŘIROZENOSTI PŘES ZDRAVOU VÝŽIVU, TĚLO, MYSL A PSYCHIKU

I v letošním roce si plním svá přání 🙂 a rozhodla jsem se uspořádat zatím v Uherském Brodě, Zlíně a Bratislavě svoje přednášky a seminář na Vysočině v hotelu Kalimeta (40 km za Brnem).

- v Uherském Brodě to bylo 16.2.2016 v 16.30-19.30 h. v Cafe Club, Kaunicova 76 /fota z akce ZDE/

- ve Zlíně o týden později 23.2.2016 v 17.30-20.30 h. v kavárně Továrna, Vavrečkova 7074, 13.budova v areálu Svit /fota z akce ZDE/

- 12.3. 2016 - 5 hodinový seminář od 15-20 h. v hotelu Kalimeta, Kuroslepy 96 (www.kalimeta.cz)Součástí mého semináři v hotelu Kalimeta bylo také kratší povídání o tzv. "Zelených potravinách".

- dále opět ve Zlíně dne 21.4.2016 v 14.budově Baťova institutu /fota ZDE/

Další místo mé přednášky bylo v Bratislavě a to 26.3.2016.

Současně mám rozjednané NEJEN PRAKTICKÉ PŘEDNÁŠKY na školách a v Baťově institutu ve Zlíně "nejen pro rodiče" na téma: "JAK POZNAT POTRAVINU" aneb BEZ VLASTNÍHO PŘÍKLADU A ZNALOSTÍ NEBUDEME ZDRAVÍ A ŠTÍHLÍ MY ANI ANI NAŠE"... informace o tomto budou k dispozici později. 

Informace k přednášce a semináři: "POSTUPNÝ NÁVRAT K PŘIROZENOSTI PŘES ZDRAVOU VÝŽIVU, TĚLO, MYSL A PSYCHIKU"

Pro koho je přednáška určena?

Pro všechny, kteří už OPRAVDU CHTĚJÍ a rozhodli se změnit svůj postoj od vláčného "snažit se" po jasné a konkrétní "KONÁM - DĚLÁM". 🙂

Zamyšlení:

Existují dvě skupiny lidí. První skupina, která se pustí do změny v životosprávě, aniž by měla jakékoli znalosti o výživě či pohybu. A druhá skupina, která má velmi široké znalosti o všem, k tomu hodně cvičí, zdravě se stravují, meditují a stále nemají takové výsledky, jaké by si představovali – navíc se necítí dobře fyzicky ani psychicky.

PROČ TOMU TAK JE?

Jednoduše neumějí vše uchopit v praxi. Moc přemýšlejí, nechají si psát „zaručené“ jídelníčky, kupují spalovače tuku, chytají obrovské množství informací přes média a hlavně PŘESTALI VNÍMAT TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - SVOJE NITRO – INTUICI. Jsou pak ještě více zmateni a nerozumí tomu, jak je možné, že se výsledky nedostavují.

Srdečně vás zvu na moji přednášku, kde vám sdělím svou osobní, velmi konkrétní zkušenost, jak to s tím vším vlastně je, aby jste konečně dospěli k vlastní rovnováze (harmonii) a klidu, aby jste se ve výsledku vlastně podle žádných konkrétních a přesných "rad" nemuseli stále řídit bez trochy teoretických znalostí to úplně také nejde) a svobodně a bez "vnitřních třecích ploch" došli tam, kam by jste si dojít přáli...tedy co chce vaše tělo, srdce-intuice, duše, mysl ať už se to týká hubnutí, vytvarování těla, vyřešení problémů s únavou a častými chutěmi, nedostatku vůle, vědění a konkrétních znalostí o výživě v návaznosti na to proč, jak a co sportovat v celkové harmonii s vašimi vztahy, prací a celkovou psychikou. Ve všem vycházím původně z vlastních znalostí v oboru výživy, trenérství a psychosomatiky s postupně rozvinutou vlastní silnou intuicí. Vše jsem vyzkoušela na sobě a ve své individuální praxi s klienty, kteří jsou i současně moji "učitelé" – děti, sportovci, běžná populace, senioři.

Dobrovolnou součástí přednášky je za symbolický poplatek 50,- Kč analýza těla na InBody 230 (poměr svalstva a tuku, bazální metabolismus, rozložení a objem svalstva a tuku po těle, svalový deficit a tukový přebytek atd. Všem, kdo bude mít o měření zájem bude samozřejmě vše vysvětleno). Analýzu osobně doporučuji, aby pro vás byla přednáška co nejvíce přínosná.

Cena přednášky: 250,- Kč (Uherský Brod a Zlín)

Cena semináře: 400,- Kč (hotel Kalimeta) 

Cena analýzy těla: 50,- Kč

Platba na místě, fakturou nebo hotově (v případě faktury+hotově lze tímto způsobem rezervovat i místa k sezení). 

Související příspěvky

Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram