9. 8. 2022

Reference - Barča Stodůlková (Zlín)

Její problém: dlouhodobá nadváha z důvodu hormonálních problémů "podseknutého" metabolismu a přání dostat se sama k sobě i přes správně nastavenou mysl, pak zhubnout a váhu si udržet.

"Přišla jsem, protože jsem měla dlouhodobou nadváhu z důvodu hormonálních problémů z toho, že jsem si předtím dost razentně podsekla metabolismus a chtěla jsem oslovit někoho, kdo tomu rozumí a půjde i přes hlavu, nejenom podle nějakých zažitých pomůcek, ale opravdu psychologicky. Očekávala jsem změnu, abych se konečně dostala k tomu svému přirozenému "já" a že pokud zhubnu, že si to opravdu udržím, ale s podmínkou toho, že už chci být hormonálně zdravá.

Získala jsem určitě to, že jsem zhubla nějakých 10 kg, ale trvale, ta váha se mi v podstatě nemění. Nastartovala jsem si dobře metabolismus, začala jsem více jíst a naopak jsem snížila fyzický výdej a opravdu dělám věci pouze pro radost. Toto mě překvapilo, že více jíst a méně sportovat, je pro ženu někdy více, než snižovat příjem. A jak jsem s tím spokojená? Nějaké 2 až 3 roky si to držím a je to super, že to zůstává. Petru určitě doporučuji, protože z pohledu ženy na to jde i přes hlavu, také čerpá i z osobních zkušeností a taky do toho zapojuje psychiku a zamýšlí se nad psychosomatikou jako takovou a to je pro mě jako pro ženu moc důležité."

Video s Bárou na youtube:

https://youtube.com/watch?v=0z055VyyIgk&feature=share

Související příspěvky

Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram