SLUŽBY

KVANTOVÁ TERAPIE / INBODY 230 / CVIČENÍ

Tato spolupráce je složena z jedné nebo více konzultací a je založena na konkrétních radách a doporučeních pro aktuální režim klienta.

Řeší tedy spíše krátkodobý efekt, protože nesměřuje do hloubky, k pochopení a osamostatnění, jak se o svoje tělo starat co nejlépe (např. tělesná analýza na lékařském přístroji InBody 230 nebo samostatná úprava jídelníčku pro daný záměr nebo samostatné cvičení nebo trénink apod.).

Kvantová terapie

Kvantová terapie je způsob přeměny vlastního myšlení, vědomí. Kvantová terapie pracuje s myšlenkou, že všechno kolem nás jsou energie. Je to léčebná metoda postavená na uvědomění. Je to způsob, jak měníme své tělo i realitu pomocí vlastních myšlenek. Dalším stupněm, který nabízíme našim klientům je pak praktikování konkrétních kroků až ke splnění našich přání nebo cílů a to udržitelně.
Více o kvantové terapii

InBody 230

Měří na principu segmentové multifrekvenční bioelektrické impedance za použití dvou různých frekvencí na každém z pěti segmentů (levá horní končetina, pravá horní končetina, trup, levá dolní končetina, pravá dolní končetina). Tím odhaluje i případné svalové dysbalance a pomáhá lépe zaměřit se na váš cíl.
Více o InBody 230

Cvičení

Karolina Vlachová cvičení pro dospělé i děti od 5 let:
Individuální kondiční trénink a stabilizační cvičení s vlastní vahou, pomůckami nebo i cvičením doma. Cena 500,- Kč/trénink (cca 60 min.)

Petra Hartová pro dospělé a děti od 15 let:
Individuální i skupinové tréninky silové a svalově vytrvalostní, kruhové tréninky, tréninky na podporu redukce tuku, větší síly a tvarování těla.
Cena 500,- Kč/trénink (cca 60 min.)
Více o cvičení

Napište mi

VAŠE SPOKOJENOST VE SPOJENÍ SE VZÁJEMNOU DŮVĚROU JSOU MOJÍ HLAVNÍ ODMĚNOU.
Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram