25. 7. 2022

Reference - Kristýna Němcová (Nový Zéland)

Její problém: anorexie, bulimie i záchvatového přejídání - navedení na novou cestu díky změně myšlení podívat se na věci jiným úhlem pohledu nejen v rámci zdravé životosprávy.

"Je to dva dny, kdy jsem absolvovala s Petrou úžasný krok do nového života :-). Skoro pět let jsem se trápila ve svém vlastním těle, prošla jsem si anorexií, bulimií a následně záchvatovým přejídáním. Petra mě poprvé navedla na cestu zdravé životosprávy, ale již předem jsme obě věděli, že problém je zakořeněný někde jinde. Proto jsem ji kontaktovala po druhé a stala se mým "učitelem". Díky jí, její upřímnosti, oddanosti a terapií jsem dokázala něco, co jsem už dlouho vnitřně chtěla, ale hlava mi to nedovolovala! Zjistila jsem příčinu, přestala jsem řešit věci, které nechci a ba naopak jsem začala řešit to, co chci. Nedokážu popsat tu úlevu, žádný strach, nechávám vše plynout a ano začínám žít - protože chci! Petra je úžasný člověk tělem i duší. A myslím, že se naše cesty někdy zase sednou :-). Moc Vám děkuji a doporučuji všem, kteří ještě nenašli sebe sami, protože ona zná cestu."

Anorexie, bulimie a záchvatové přejídání - Kristýna Němcová

Související příspěvky

Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram