26. 7. 2022

Reference - Monika Sedláčková (Zlín)

Její problém: akutní potřeba snížit váhu z důvodu zdravotních problémů s koleny.

S paní Monikou jsme spolupracovali 5 měsíců. Pracuje ve 3 směnném provozu ve výrobě, její zatížení je poměrně vysoké a to fyzické. Její osobní přístup se projevil ve výsledcích úbytkem tuku -10,6 kg.

Její vyjádření:

Po operaci obou kolen jsem přibrala 20 kg a tak jsem potřebovala shodit, samotné mi to nešlo, tak mě manžel objednal k pí. Drobné. Ani přesně nevím co jsem očekávala, ale byla jsem překvapená, jak to ze mě vyšlo při první schůzce a už ta první konzultace mi pomohla. Paní Drobná se mnou vše rozebrala, probrala a hlavně odborně poradila, jak se životosprávou. Dostala jsem novou chuť to nevzdat a pracovat na sobě. Po 5 měsících jsem spokojená. Kila jdou dolů. Tímto bych chtěla paní Drobné velmi poděkovat za její přístup, ochotu a profesionální jednání a pokud má někdo pocit, že to nejde, jde to. Všem radím, pokud nemáte sílu začít sami, nechte si poradit, není to žádná ostuda. Takže díky moc za vše paní Drobná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související příspěvky

Copyright © Petra Hartová. Všechna práva vyhrazena.
Proudly designed with AIDAstudio.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram